ממליצים עלינו:

קו-מפריד.png
׳ברצוני להודות לך ולהביע את הערכתי לסדנאות 

"גבולות ברורים" שהעברת במרכז הירושלמי לברה"נ, לכלל עובדי הארגון. התקיימו 4 סדנאות חווייתיות, הסדנאות היו מעניינות, הסיטואציות שהוצגו לצד החוק היו אותנטיות ותואמו את המציאות היום יומית שחווים העובדים, לפעמים בארגון ולפעמים מחוצה לו. הסדנא הייתה בגובה העיניים, ומאוד מקצועית.

 

המסר והחידוד של החוק, הגיוון והיצירתיות תוך הבנת הרגישות של הקהל שהשתתף, יצרו שיח ודיון מכבד שאפשרו להיות ממוקדים במסר וגם לצאת עם תובנות חדשות, הכרת והבנת החוק, כללי התנהגות בארגון ומהם ה"שטחים האפורים" שרצוי וכדאי להימנע מהם.

תודה רבה . מאחלת לך המשך עשייה ושיתופי פעולה והצלחה בהמשך הדרך. שרית ירושלמי ממונה על שוויון מגדרי ויועצת המנכ"ל לקידום נשים.׳

שרית ירושלמי, המרכז הירושלמי לברה״נ

׳מביעה הערכתי על הסדנאות המקצועיות והיחודיות בנושא

מניעת הטרדה מינית שהעברת במחוזותינו. היכרותך עם החוק, ניסיונך בקרב קהלי יעד מהמגזרים השונים ובגילאים נבדלים, כולל הכרת מאפייני הדורות, התרבויות והדינמיקות השונות – תרמו באופן יוצא מן הכלל להתאמת הסימולציות והדיון, לקהל המשתתף, ובאופן ישיר – לאפקטיביות הסדנה.

 

הגיוון, היצירתיות, החדשנות והיסודיות, המאפיינים את שיטת ההסברה וההדרכה שפיתחת – הן אבן יסוד בהשגת מטרות הסדנה.מודה על שיתוף הפעולה.׳

אורית שטלצר, סג"ד, יוהל"ן שב"ס

ההכנה שנעשתה לקראת הסדנא הייתה מקיפה וחשובה,

היכולת שלי לדעת מראש בדיוק מה יהיו התכנים ולתת את האימפקט שלי היו מאוד משמעותיים. הסדנא עצמה הייתה מצויינת. מעניינת ומקיפה והיכתה גלים בין העובדים.

אני שמחה מאוד על שיתוף הפעולה ואשמח להיפגש שוב בהמשך הדרך. תודה רבה!

רבקה ליאון זדה, עו״ס קהילתית, מועצה איזורית חבל מודיעין

תודה רבה!

הסצינות המחישו את סיטואציות ההטרדה, המצגת, הכרת החוק, ההסברים והדיאלוג שחידדו את הנושא, הצגת הנושא והדיון דווקא במצבים הלא ברורים שההטרדה לא בוטה וניהול הדיון שהיה ממוקד. מציעה להעביר את הסדנה לכל המחלקות במנהל תכנון״

מאיה שרון כהן,מנהל תכנון , משרד האוצר

רוצה להודות לכם מקרב לב על המפגש המרתק, המרגש והמכיל

שהענקתם לנערות בביתנו הרצינות והמחשבה על דיוק ומקצועיות לאורך כל הזמן ועד למפגש עצמו השרו אווירה פתוחה ונעימה!

 

הבנות נהנו כל כך ונחשפו לאופנים שונים של הצבת גבולות, בירור פנימי של מה טוב ונעים לי ומה לא? ונושא המקובלות החברתית שנגע בכל אחת ואחת מאיתנו, אפילו הצוות!

 

תודה רבה על ההומור, הרגישות והמפגש הנעים על כל רבדיו. בברכת הצלחה בהמשך ובתקווה לעוד שיתופי פעולה מפרים :)״

אביה נאקי

עו"ס בית חם לנערות בסיכון- יד אליהו

׳השתתפתי בהרבה סדנאות והרצאות, וזו היחידה שהצליחה

לעניין אותי ולהשאיר אותי מרוכז וללכת למשרד עם מחשבות איך אוכל לייצר אווירה טובה יותר אצל העובדים. אבל לא פחות חשוב איך אני מדבר במעגל החברים שלי.

 

קיבלתי מראה מטלטלת מול הפרצוף, לא חשבתי אף פעם שהאמירות שלי המצחיקות יכולות גם להיות פוגעניות כל כך, אנחנו צוות גברי בעיקר ועכשיו הבנתי עד כמה אנחנו יכולים להיות מאיימים או פחות נעימים לנשים הנכנסות אלינו למשרדים. 

המרצה ומי ששיחקה לצידו היו אותנטים ובגובה העיניים, לא איבדתי עניין לרגע , תודה שהבאת לנו את הסדנא הזו.

 

הסדנא הביאה אותי לקיים שיחת עובדים לגבי הנושא, אנחנו צוות קטן וחיים במקום קטן ורציתי להעביר לכולם את המסר על שפה מכבדת, לא פוגענית, להיות רגישים כלפי מי שאיתנו.׳ ׳היתה סדנה מרתקת, עברתי הרבה צוותים בחיי, אני אבא לבנות, עכשיו רוב הצוות שלי הוא נשים, שמח מאוד שהגעתי לסדנה זה ממש נתן לי להסתכל על כל נושא ההטרדות מכיוון אחר.

 

שיהיו ימים שקטים וטובים לכולנו, תודה לכם!׳

זהר צור, ממונה למניעת הטרדות מיניות,

עין גב.

ההדרכה הייתה מאוד משמעותית

הגיעו אליי חיילים אחרי הסדנה ובפרקטיקה של הדברים אמרו שהסדנה הייתה בגובה העיניים, שזה מדבר לעיניין, שאלו דברים שהם באמת צריכים לדעת. להעביר את המסר בסדנה זה הרבה יותר טוב מלומדה או מצגת.

רס״ן כרמית עמר, יחידות המטה בחיל המודיעין

 סדנה מעניינת המעוררת שיח וחשיבה,

המנחה דניאל, קשוב לקהל היעד ומתאים את עצמו ואת התכנים בצורה מעולה

יפעת צפריר, אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' משרד עורכי דין

ברצוננו לומר תודה ולהביע הערכה רבה

על הסדנא המיוחדת במינה שהעברתם לקורס קצינים. אין ספק כי סדנא זו תרמה רבות לצוערים, ועל כך אנו מודים לכם. להמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד.״

סגל ענף מפקדים וחניכי קורס קצינים,

בה"ד מג"ב

לכבוד דניאל היקר

ברצוני להודות לך מקרב לב על ההרצאה המרתקת שהעברת במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון בנגב ההרצאה שנתת במסגרת הקורס על אלימות בקרב ילדים ובני נוער, הצליחה לחדש וללמד אותנו שוב (את מה שחשבנו שאנו כבר יודעים ומבינים...) על המפגש האישי בין מטפל ובין בני נוער.

 

הייחודיות, המקוריות, והיצירתיות בשיטת הטיפול שלך נתנו לנו חויה משמעותית, יוצאת דופן ומרעננת שיש לה ערך מוסף שאי אפשר היה לקבל במסגרת הרצאה פרונטאלית רגילה שוב תודה רבה!

 

ואני מקווה שתגיע אלינו להרצאות נוספות בעתיד״

דר׳ רות ברקוביץ׳

בית הספר לעבודה סוציאלית, בן גוריון

אז ספרו לנו מה קורה אצלכם בחברה - ונשמח לעזור